top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • youtube
  • TIK Tok
koncert Crowd

Premiera „BABY NOW”!
28.07.2022 o godz. 12:00 - miała miejsce Premiera singla „BABY NOW” wraz z teledyskiem w filmowym stylu.


 

“BABY NOW” to bunt, nostalgia i namiętność i wszystkie te wydawałoby się skrajne emocje można odczuć w jednej piosence.

Singiel wpędza słuchacza w atmosferę industrialną, którą oddają ciekawe, pełne liryki wokale w zwrotkach oraz mocno skontrastowane refreny pełne energii. To zdecydowanie nie jest prosta piosenka EDM, a ciekawa opowieść, połączenie gatunków, a wszystko to oddane z pieczołowitością i detalami, które stanowią swoiste smaczki całej produkcji.


Video do singla stanowi pełnoprawne uzupełnienie utworu, momentami dość kontrowersyjne, ale nie wulgarne. To niewątpliwie teledysk, który pozostaje w pamięci widza i zachęca do wielokrotnego obejrzenia. Producent dodaje: “To nie jest tylko teledysk. To film. Inspirując się potężnymi autorytetami sztuki stworzyliśmy coś naprawdę niezwykłego. Jednak coś mi mówi, że to chyba nie koniec historii, którą przedstawiłem...” - uchyla rąbka tajemnicy ambitny ALEX L


W życiu pewne doświadczenia zmieniają naszą osobowość. Będąc w zupełnie innym już miejscu, patrzymy na nie z perspektywy czasu. A gdybyśmy mogli tak spotkać się twarzą w twarz ze swoim „dawnym ja”? Narracja wokalu to tęsknota za ukochanym, zwrot do dawnego „siebie”. Film stworzony jest w sekwencji retrospekcji fabuły, gdzie głównym motywem jest opowiedzenie dwóch różnych historii głównego bohatera. Wydarzenia które miały miejsce w różnym czasie - tutaj dzieją się równolegle, by na końcu połączyć się w spójną całość. Bohater - lider teamu chuliganów, przemierzając miasto dociera do miejsca o specjalnym dla niego znaczeniu - starej, opuszczonej fabryki, w której zmierzą się ze swoją przeszłością, kiedy to jeszcze był zupełnie kimś innym.” - opowiada o swojej produkcji Artysta.


ALEX L stawia na zróżnicowaną muzykę, która biorąc pod uwagę to, jak bardzo dopracowaną w najmniejszych szczegółach jest “BABY NOW”, może wnieść wiele ciekawego do często przewidywalnych, komercyjnych elektronicznych brzmień. ALEX L nie jest Artystą poddającym się trendom, nie da się też zaszufladkować. ”Uwielbiam zaskakiwać. Moi słuchacze to osoby gotowe na wszystko. W krótkim czasie mam zamiar podzielić się z nimi czymś zupełnie innym. Uwielbiam eksperymentować i sam aż nie mogę się doczekać jak zareagują.” - dodaje.


Teledysk do “BABY NOW” to złożona produkcja stanowiąca pełnoprawne uzupełnienie, które wydaje się być wręcz obowiązkowe dla tej piosenki. Video zdecydowanie wiele wyjaśnia co autor ma na myśli i choć z pozoru wydaje się być kontrowersyjne, to jednak jest w tym wszystkim drugie dno, do którego poznania ALEX L każdego widza zaprasza. Ciekawy klip do singla powstał w licznych lokalizacjach, z dużą grupą statystów i aktorów, nie zabrakło też wykorzystania ciekawych elementów, które budziły uwagę przypadkowych osób: “To była niesamowita przygoda. Ekipa - ludzie których zaprosiłem do współpracy - dobrani byli idealnie, a każdy bardzo wczuł się w swoją rolę. Ludzie z różnych środowisk, w różnym wieku, z różnych miast a nawet zza granicy. Chwile realizacji ujęć, a szczególnie te z charakteryzacją głównego bohatera w towarzystwie samochodu amerykańskiego szeryfa - zdecydowanie interesowały przypadkowych przechodniów. Część z nich nawet do nas dołączyła i pozostała z nami do końca trwania planu!. Taka produkcja to bagaż niesamowitych przeżyć i wspomnień, które zostaną z nami na zawsze.” - opowiada o swoich przeżyciach z planu klipu Artysta.


Artysta chwile odpoczynku od produkcji muzycznej i filmowej poświęca swoim pasjom - głównie fotografii. Uwielbia pracę światłem i dbanie o każdy szczegół. ALEX L to także człowiek pełen marzeń, który czasem odpływa, by pomyśleć: “Momenty takie jak jazda konno o świcie czy wieczorne spacery z psem działają na mnie jak powerbank. Pozwalają mi przez chwilę być offline i zebrać swoje myśli.” - wyjaśnia.


 

Kontakt / Wywiady / Więcej informacji:

ID Records / +48 534 655 345 / Contact@ALEX-L.pl


0 komentarzy

Comments


bottom of page